Ką mes darome

sunkiasvoriu-ir-negabaritiniu-kroviniu-gabenimas-paprastai

Sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių gabenimas. Paprastai

Čia Jūs nerasite sudėtingų ir įmantrių apibrėžimų kas tai yra. Negabaritinių krovinių gabenimas – mūsų specializacija nuo 2005 metų. Per šį laiką sukaupėme didelę patirtį, žinių ir drąsiai sakome – tai paprasta. Kasdien gabename tokius krovinius, apgalvojame kiekvieną žingsnį, o tiksliau – kilometrą. Svarbiausia tinkamai parinkti transporto priemonę, sudėlioti maršrutą, tinkamai užtvirtinti krovinį, kad užtikrinti krovinio ir kitų eismo dalyvių saugumą transportavimo metu. Pridėjus kiekviename etape pastangų - galima visa tai atlikti per trumpiausią laiką. Saugumas ir laikas - šiais kriterijais mes vadovaujamės atlikdami kasdienes užduotis.

 

palyda

Palyda

Ryškiausia ir matomiausia paslauga gabenant negabaritinius krovinius. Panašiai kaip VIP asmenų palyda - daug švyturėlių, šviesų, garsinių įspėjimų, o tikslas – užtikrinti saugumą. Tik šiuo atveju kalbame apie kitų eismo dalyvių ir krovinio saugumą. Palydą atlieka specialistai išmanantys kaip „elgsis“ krovinys manevruojant kelyje, atsižvelgdami į tai – visais įmanomais būdais perspėja kitus eismo dalyvius, kartais net stabdydami eismą. Jei kada sutiksite mus kelyje dirbančius, nepykit, mes tik atsakingai atliekame savo pareigą vardan Jūsų saugumo. 

multimodaliniai-pervezimai

Multimodaliniai pervežimai

Negabaritinių krovinių gabenimas keliomis skirtingomis transporto rūšimis, dar vadinamas multimodaliniu - dažnai taikomas praktikoje. Dėl skirtingose šalyse pasitaikančių skirtingų reikalavimų arba tiesiog skirtingos infrastruktūros – krovinių gabenimą naudinga kombinuoti su kitomis transportavimo galimybėmis/priemonėmis – jūra/ vidaus vandenimis, geležinkeliu, oro transportu. Dėka laiko patikrintų partnerių galime pasiūlyti kokybišką sprendimą iš vienų rankų. Pasiūlysime savo patirtį ir nenutrūkstančią paslaugą „nuo durų iki durų“. 

transportavimas

Transportavimas

Ar kada bandėte parsigabenti savo nusipirktą sunkvežimį? Taip? Tuomet žinote kiek tai užima laiko ir kiek tai kainuoja. Turime jums žinią – reikalavimai sulig kiekviena diena tik didėja: tranzitinių numerių išėmimas, kelių mokesčių mokėjimų tvarka, reikalavimai vairuotojui. Esate gamybos įmonė ar prekybininkai, ir negalvojate  apie savo vairuotojų pulkelio įdarbinimą? Tada ši paslauga jums. Mes perimsime šį vadovų galvos skausmą ir  dirbsime savo darbą, o rezultatai Jūsų nenuvils.

leidimai

Leidimai

Nesibodime net ir šios biurokratijos. Ilgametė patirtis krovinių gabenime, nuolatinis žinių gilinimas ir biurokratinių reikalavimų sekimas leidžia iškart prognozuoti reikalingą laiką leidimams gauti. Viską atlikus pagal reikalavimus terminas leidimams gauti trumpėja, nereikia koreguoti/taisyti. Siūlome savo pagalbą užsakant leidimus ne tik nuolatiniams partneriams, bet ir naujiems kolegoms, susiduriančiais su sunkumais šioje sferoje. Turim pakankamai patikimų partnerių daugelyje šalių, tad galime rimtai padėti gaunat leidimus negabaritiniam transportui.